En İyi 2022-2023 Önlisans Ortaöğretim Kampı, KPSS Önlisans Uzaktan Eğitim Kampı ve Önlisans Ortaöğretim 2022 Dersleri

KPSS Önlisans Ortaöğretim Kampı Canlı Ders Anlatımı ve Soru Çözüm Teknikleriyle Doğru Yanıt Yüzdenizi Sınav Öncesinde Arttırabileceksiniz. Hızlandırılmış KPSS Önlisans Ortaöğretim Kursu Programlarında Bulabileceğiniz Konu Anlatımlı Soru Çözümlerini de İçeren Online KPSS Önlisans Ortaöğretim Soru Kampı Konu Tekrarı Yapmanızı Sağlayacaktır. Nettekurs ile Başarı Bir Tık Yakınınızda!

2022 KPSS Önlisans Ortaöğretim Kampı Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

En İyi 2022-2023 Önlisans Ortaöğretim Kampı, KPSS Önlisans Uzaktan Eğitim Kampı ve Önlisans Ortaöğretim 2022 Dersleri

KPSS kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek KPSS Önlisans Ortaöğretim Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. ÖSYM KPSS sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi KPSS Hocalarını Online KPSS Önlisans Ortaöğretim Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. KPSS Önlisans Ortaöğretim Online Kurs içerikleri olarak Türkçe, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Matematik soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, deneme sınavları ve kursumuza özel güncel KPSS Önlisans Ortaöğretim ders notları ile diğer tüm kaynaklara akıllı cihazlarınızdan bir tıkla ulaşabilirsiniz! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak KPSS KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl
Kurs İçeriği: 210 Saat Canlı Ders, 310 Saat Video Ders, Deneme Sınavları ve PDF Ders Notları
rating star rating star rating star rating star rating star ( 77 oy / Ortalama 5/ 5 )
2021-2022-kpss-onlisans-ortaogretim-kampi
5 77

KPSS Kurs Paketleri


2022 Hızlandırılmış KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kursu ve Kampı Canlı Ders

2021 - 2022 Online KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kampı
3610   + kdv

1795 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 105,00 TL
210 Saatte KPSS Kazan! Canlı Dersler Mayıs’ta Başlıyor, Tüm KPSS Önlisans-Ortaöğretim Konularının Hızlandırılmış Canlı Anlatımlarını ve Birebir KPSS Formatında Hazırlanmış Canlı Çözümlü Özgün Deneme Sınavlarını İçeren 2022 Yılı 210 Saatlik Hızlandırılmış KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kursu + Kampı Canlı ve Video Derslerine 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı!


2022 Hızlandırılmış KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kursu ve Kampı Video Ders

2021 - 2022 Online KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kampı
1937   + kdv

968 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 57,00 TL
210 Saatte KPSS Kazan! Dersler Mayıs’ta Başlıyor, Tüm KPSS Önlisans-Ortaöğretim Konularının Hızlandırılmış Video Anlatımlarını ve Birebir KPSS Formatında Hazırlanmış Video Çözümlü Özgün Deneme Sınavlarını İçeren 2022 Yılı 210 Saatlik Hızlandırılmış KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kursu + Kampı Video Derslerine Sınava Kadar Sınırsız Erişim Hakkı!


2022 KPSS Önlisans-Ortaöğretim Soru Kampı Canlı Ders


2021 - 2022 Online KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kampı
1084   + kdv

650 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 38,00 TL
Özel Ders Verimindeki Çıkmış ve Çıkması Muhtemel KPSS Önlisans-Ortaöğretim Sorularının Çözümleri ve Birebir KPSS Formatında Hazırlanmış Çözümlü Özgün Deneme Sınavları Canlı Derslerde Sizleri Bekliyor! Nokta Atışı KPSS Önlisans-Ortaöğretim Soruları ve Soru Çözüm Teknikleri İle Sınava Eksiksiz Hazırlanın!2022 KPSS Önlisans-Ortaöğretim Soru Kampı Video Ders


2021 - 2022 Online KPSS Önlisans-Ortaöğretim Kampı
852   + kdv

425 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 25,00 TL
Özel Ders Verimindeki Çıkmış ve Çıkması Muhtemel KPSS Önlisans-Ortaöğretim Sorularının Çözümleri ve Birebir KPSS Formatında Hazırlanmış Çözümlü Özgün Deneme Sınavları Video Derslerde Sizleri Bekliyor! Nokta Atışı KPSS Önlisans-Ortaöğretim Soruları ve Soru Çözüm Teknikleri İle Sınava Eksiksiz Hazırlanın!2022 - 2023 Online Önlisans Ortaöğretim KPSS Kampı Özel İndirim Fırsatı!

Uzaktan Eğitim Ön lisans Ortaöğretim KPSS Dersleri Sayfamızda görmüş olduğunuz 2022-2023 KPSS Önlisans Ortaöğretim Kursu Kampı paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak KPSS kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Coğrafya, Tarih, Vatandaşlık, Matematik gibi tüm KPSS Önlisans Ortaöğretim Online Ders içeriklerini kapsayan KPSS Canlı Ders ve KPSS Video Ders paketine katılım sağlayan adaylar sınav süresince hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online KPSS Önlisans Ortaöğretim Kampı ÜCRETSİZ DENE!

KPSS Önlisans Ortaöğretim Kampı sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz üyelik yaparak ÜCRETSİZ Deneyebilirsiniz! Türkiye’de bir ilk olan ücretsiz deneme uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı dersler, video dersler ile KPSS Önlisans Ortaöğretim deneme sınavlarını da içeren KPSS Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz

KPSS Ücretsiz Dene

KPSS Kurs Sıkça Sorulan Sorular


Sınırları Kaldıran İnternet Dershanemiz 2009 yılından bu yana Türkiye'nin en kaliteli hocalarıyla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmıştır. Online Kurslarımız kapanmaz, taşınmaz, önce online okula ardından tekrar online kursa hemen akabinde online etüt merkezine dönüşerek planlarınızı ve hayatınızı asla alt üst etmez. İnternet erişimi olan her an, dünyanın neresinde olursanız olun, sizleri sınavda başarıya ulaştıracak gerekli bilgiler her an bir tık kadar yakınınızdadır. Ders çalışmaya ayıracağınız zaman ve parayı Covid-19 koşulları altında yola, dışarıda yemek yemeye harcamaz, kalabalık ortamlarda sağlığınızı riske atmaz, evinizin veya internet bulunan dilediğiniz ortamın konforunda başarıya ulaşırsınız. 

Türkiye'nin İlk ve Tek KPSS Online Kampı ile KPSS 'nin Dev Kadrosu Evinize Geliyor ! 

  • Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu günlerde siz ve sevdikleriniz için riskten uzak, sürdürülebilir,

  • Deneme sınavıları ÖSYM KPSS Sınav Soruları ile eş değer sorulardan oluşmaktadır. Sorular uzman kadromuz tarafından güncel olarak hazırlanmaktadır.

  • Deneme sınavı uygulaması sonrası yapılacak konu anlatımlı soru çözümü canlı dersleri ile yanlışlarınızı düzeltmeniz, eksiklerinizi gidermeniz sağlanacaktır.

  • Kamp sürecinde kendinizi sınava hazır hissetme imkanı bulurken, alanında profesyonellikte sınır tanımayan hocalarla interaktif çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

  • Akıllı telefon, tablet, ios, android, mac, windows tüm cihaz ve işletim sistemleri ile uyumlu sistemimizle internetin olduğu her yerden KPSS ' nin Duayenleri ile Buluşacaksınız!

Son Düzlükte nettekurs.com KPSS Online Kampı İle Öne Geçin!

KURS ADI

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BİTİŞ TARİHİ

GÜNLER

DERS  SAATLERİ

TOPLAM HAFTA

TATİL ARASI

2022 KPSS GYGK Kampı 

5 Mayıs 2022

PERŞEMBE

30 Eylül 2022 

CUMA (Önlisans) 

 

30 Ekim 2022 

PAZAR (Ortaöğretim) 

SALI  

PERŞEMBE

CUMA

PAZAR

18.30 - 20.30

18.30 - 22.30

18.30 - 20.30

14:30 - 17:30

26 HAFTA

230 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 -

Nettekurs KPSS Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar


ÖSYM resmi sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, 2022 TUS 2.Dönem ‘de ek yerleştirme tercih işlemlerinin bugün baş… t.co/lPAYNuPSEM


Yandex.Metrica