2022 - 2023 Online YÖS IQ Dersleri, YÖS Uzaktan Eğitim IQ Dersleri

Türkiye’nin En İyi Online YÖS IQ Dersleri Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! nettekurs YÖS Uzaktan Eğitim IQ Dersleri ile Tek Dönemde YÖS Kazanma Şansını Kaçırmayın!

2022 - 2023 Online YÖS Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

YÖS kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek YÖS Uzaktan Eğitim IQ Derslei ile ayağınıza geliyor. YÖS sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi YÖS Hocalarını Online YÖS IQ Derslerinde sizlerle buluşturuyoruz. YÖS Online IQ Ders içeriklerinde olarak IQ derslerine ait tüm konu anlatımı ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, YÖS online deneme sınavları ve kursumuza özel güncel YÖS kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak YÖS KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: 1 Sınav Dönemi
Ders İçeriği: 120 Saat Canlı Ders, 240 Saat Video Ders ve PDF Ders Notları
rating star rating star rating star rating star rating star ( 191 oy / Ortalama 5/ 5 )
2022-2023-yos-iq-dersleri-erken-kayit
5 191

YÖS Ders Paketleri


2022 - 2023 YÖS IQ Canlı Ders (e-Ders)

252   $ + kdv

198 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 9,00 $
Canlı Derslerle IQ Konularında Farklı Akıl Yürütme Teknikleri Öğrenin, YÖS'te Öne Geçin!


2022 - 2023 YÖS IQ Video Ders (e-Ders)

152   $ + kdv

117 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 6,00 $
Zamandan ve Mekandan Bağımsız Öğrenmenin Avantajını Nettekurs'ta YÖS IQ İle Deneyimleyin!


2022 - 2023 Online YÖS IQ Dersleri Özel İndirim Fırsatı!

YÖS IQ Dersleri Online Eğitim sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak YÖS kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız sayesinde tek kurs ücreti ile YÖS kazanana kadar hizmet alabilirsiniz. Tüm YÖS Online Ders içerikleri kapsayan Canlı Ders ve Video Ders paketine katılım sağlayan adaylar bir dönem boyunca hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online YÖS IQ Dersleri ÜCRETSİZ DENE!

Online YÖS IQ Dersleri sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz sistem üyeliği yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı ders, video ders ve online YÖS deneme sınavları dışında YÖS online eğitim pdf kaynak ve kitaplarını da içeren YÖS Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

YÖS Ücretsiz Dene

Nettekurs YÖS Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar