Hakkımızda

www.nettekurs.com Online Uzaktan Eğitim Kursları

Hakkımızda

Nettekurs, TUS ile başladığı ve henüz online dershane faaliyetlerinin Türkiye'de bugüne kıyasla çok daha az olduğu 2009 yılından bu yana bünyesine birçok hazırlık programını da katarak çalışmalarına devam etmektedir.

Nettekurs ekibi, Türkiye’nin ve Eğitimin Başkenti Ankara’nın en köklü üniversitelerinin Uzaktan Eğitim Merkezi Stüdyolarının projelendirme, kurulum, yapım ve yayın aşamalarında sayısız projede aktif olarak rol almıştır ve 2009 yılından bu yana büyüttüğü bu tecrübeyle ihtiyaç duyulabilecek tüm hazırlık programlarını bilişim teknolojilerini kullanarak parmaklarınızın ucuna getirmektedir.

MEB, ÖSYM vb. kurumların uyguladığı sınav müfredatına uygun olarak eğitim vermekte olan, nitelikli ve profesyonel eğitim imkânı sunan Nettekurs 10 yılı aşmış tecrübesiyle ve Türkiye'nin en iyi öğretmenlerinden oluşan akademik kadrosu ile TUS, DUS, EUS, VUS, STS Tıp, STS Diş, STS Eczacılık, TIPDİL, YDS, YÖKDİL, ALES, KPSS, DGS, YKS TYT AYT, MSÜ, YÖS, SAT, vb. sınavlara yönelik hazırlık programları vermeye devam etmektedir.

Kolay Erişilebilirlik ve Etkileşim

Hızla gelişen teknoloji ve değişen yaşam koşullarıyla birlikte zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşma ihtiyacı zorunlu hale gelmiştir. Doğru bilgiye zaman ve mekân kısıtlaması olmadan ve internet ortamındaki sınırsız veri yığını arasında kaybolmadan ulaşmak profesyonel ve tecrübeli bir ekibin rehberliği ışığında mümkündür.

Nettekurs.com ‘da katıldığınız bir eğitim programında içerikler 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Eğitimler sadece canlı yayınlar veya videolarla değil hem yayınlara katılabileceğiniz hem de istediğiniz her an video olarak bu eğitimlere ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Nettekurs ’ta canlı yayın ve video derslerin yanı sıra; deneme sınavları, soru çözümleri, güncel yazılı kaynaklar, ödevlendirme, raporlama - ölçme değerlendirme, rehberlik ve sınav hazırlık alanında uzmanlaşmış kadrosu ile tamamen sınav odaklı özel teknik ve taktiklerle her katılımcıyla özel olarak ilgilenilmektedir.

Sürdürülebilirlik ve Güncellik

Nettekurs.com 'da sunulan tüm eğitimler MEB, ÖSYM vd. tüm kurum sınavlarının güncel müfredatına uygun ve sürekli yenilenen içerikleriyle hizmetinize sunulmaktadır. Bununla birlikte eğitim kaynakları bakımından günümüz teknolojik gelişmeleriyle nettekurs.com’un kurumsal çalışmaları sürekli bir uyum halindedir. Bugün olduğu gibi gelecekte de güncel eğitim ihtiyaçlarını kurumsal gelişimle karşılayabilme ilkesini kendisine misyon edinen nettekurs.com sürdürülebilir eğitim anlayışını benimseyerek faaliyetlerini yürütmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Nettekurs.com’da gaye ve çabamız; siz değerli üye ve üye adaylarına gerek eğitim-öğretim hayatınızdaki gerekse kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz kaynak ve materyalleri kolaylıkla ulaşabileceğiniz, kullanıcı dostu profesyonel bir platformda, zaman ve mekân sınırı olmadan, günümüz teknolojilerinin avantajlarından yararlanarak en iyi fiyat, en kaliteli hizmet garantisi ile sunmaktır.

Eğitim ve yayıncılık etiğine uygun; güvenilir, ilkeli ve disiplinli hizmet anlayışıyla birlikte temel amacımız, katılımcılarımızın yer aldıkları programları memnuniyet ve başarı ile tamamlamalarıdır.