Yukarı

Nereden Başladık ?

Türkiye’nin ve Eğitimin Başkenti Ankara’nın en köklü üniversitelerinin Uzaktan Eğitim Merkezi Stüdyolarının projelendirme, kurulum yapım ve yayın aşamalarında sayısız projede aktif olarak rol alan ekibimiz 2007 yılından bu yana büyüttüğü bu tecrübeyle ihtiyaç duyduğunuz tüm hazırlık programlarını bilişim teknolojilerini kullanarak ayağınıza getirmeye devam etmektedir.

Bugüne dek ihtiyaç duydukları görsel işitsel tüm hazırlık programlarını, evlerine, işyerlerine, akıllı televizyonlarına, telefonlarına, bilgisayarlarına, kısacası bilişim teknolojilerinin olduğu her yerde parmaklarının ucuna taşıdığımız on binlerce üyemizden aldığımız olumlu dönüş ve başarılar bizleri kendimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye teşvik etmektedir.


Nereye Gidiyoruz ?

Devam eden süreçte; profesyonel uzaktan hazırlık programı yayın teknolojilerine hakim, alanında tecrübeli ve yayıncılık etiğine sahip, ilkeli, disiplinli, kaliteli ve tecrübeli bir kadro ile hizmet veren merkezlere dönük mevcut ihtiyaç, uzaktan hazırlık programı yelpazemizi genişletme sorumluluğunu üstlenmemize zemin hazırlamıştır. Bu doğrultuda www.nettekurs.com adresimizden tecrübesi 10 yılı aşmış ve kendi alanında Türkiye’nin en iyi hocalarından olan bir yayıncı kadrosu ile TUS, DUS, TIPDİL, YDS, YÖKDİL, ALES, KPSS, DGS, YGS LYS, TYT YKS, YÖS, SAT, vb. sınavlara yönelik hazırlık programları vermeye devam ediyoruz.


​Neden nettekurs.com ?

Hızla gelişen teknoloji ve değişen yaşam koşullarıyla birlikte zaman ve mekandan bağımsız olarak bilgiye ulaşma ihtiyacı zorunlu hale gelmiştir. Doğru bilgiye zaman ve mekan kısıtlaması olmadan ve internet ortamındaki sınırsız veri yığını arasında kaybolmadan ulaşmak profesyonel ve tecrübeli bir ekibin rehberliği ışığında mümkündür. Bu bilince sahip olan tecrübeli ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en son teknoloji ile oluşturduğu ve sürekli güncellediği netteKURS.com platformu üzerinden yayın hayatını sürdürmektedir.


Amacımız ve Hedefimiz Nedir?

netteKURS.com olarak gayemiz ve çabamız; siz değerli üye ve üye adaylarımıza gerek eğitim - öğretim hayatınızda ki gerekse kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz kaynak ve materyalleri, kolaylıkla ulaşabileceğiniz, kullanıcı dostu profesyonel bir platformda, zaman - mekan sınırı olmadan, günümüz teknolojilerinin avantajlarından yararlanarak en iyi fiyat en kaliteli hizmet garantisi ile sunarken, eğitim ve yayıncılık anlayışına uygun güvenilir, ilkeli, disiplinli ve başarılı hizmet anlayışımızı devam ettirmektir.

netteKURS.com