2023-ALES/3 Online Kursu, ALES Uzaktan Eğitim Dersleri

Türkiye’nin En İyi Online ALES Kursu Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! Nettekurs ALES Uzaktan Eğitim Dersleri ile Tek Dönemde ALES Sınavlarında Başarı Yakalama Şansını Kaçırmayın!

2023-ALES/3 Online Kursu Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

ALES kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek ALES Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. ÖSYM ALES sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi ALES Hocalarını Online ALES Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. ALES Online Kurs içerikleri olarak Türkçe, Sözel Mantık, Sayısal Mantık ve Matematik soru çözümleri, canlı dersler, video dersler ve kursumuza özel güncel ALES ders notları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak ALES KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim
Kurs İçeriği: 150 Saat Canlı Ders, 1100 Saat Video Ders, 2 Cilt Kitap, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, PDF Ders Notları ve Tamamı Çözümlü 50 Adet Deneme Sınavı
rating star rating star rating star rating star rating star ( 107 oy / Ortalama 5/ 5 )
2023-online-ales-3-kursu-erken-kayit
5 107

ALES Kurs Paketleri


2023 Kasım ALES/3 Canlı Ders

7634   + kdv

4198 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 99,00 TL
Anında Aktivasyon Özelliği ile Hemen ALES Çalışmaya Başlayın! Matematik, Geometri, Sayısal Mantık, Türkçe ve Sözel Mantık Konularının Tamamının Güncel Müfredata En Uygun Kaynaklar İle Anlatımları, Taktikler, Tüyolar ve Soru Çözüm Teknikleri, Deneme Sınavları, Yazılı ve Basılı Kaynaklar... Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim ve Bire Bir Etkileşimli Canlı Ders Avantajı!
2023 Kasım ALES/3 Video Ders

4128   + kdv

2683 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 63,00 TL
Anında Aktivasyon Özelliği İle Hemen ALES Çalışmaya Başlayın! Matematik, Geometri, Sayısal Mantık, Türkçe ve Sözel Mantık Konularının Tamamının Güncel Müfredata En Uygun Kaynaklar İle Anlatımları, Taktikler, Tüyolar ve Soru Çözüm Teknikleri, Deneme Sınavları, Yazılı ve Basılı Kaynaklar... Sınava Kadar Sınırsız Erişim!

2023 Kasım ALES/3 + YÖKDİL/2 Canlı Ders

11164   + kdv

6140 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 144,00 TL
Hem ALES Hem De YÖKDİL`e Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YÖKDİL`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay! Güncel Müfredata En Uygun Kaynaklar İle Tüm Konuların Anlatımları, Taktikler, Tüyolar ve Soru Çözüm Teknikleri, Gramer, Okuma ve Kelime Çalışmaları, Metin Analizleri, Deneme Sınavları, Yazılı ve Basılı Kaynaklar... Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim ve Bire Bir Etkileşimli Canlı Ders Avantajı!


2023 Kasım ALES/3 + YDS/2 Canlı Ders

11869   + kdv

6428 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 151,00 TL
Hem ALES Hem De YDS`ye Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YDS`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay! Güncel Müfredata En Uygun Kaynaklar İle Anlatımları, Taktikler, Tüyolar ve Soru Çözüm Teknikleri, Gramer, Okuma ve Kelime Çalışmaları, Metin Analizleri, Deneme Sınavları, Yazılı ve Basılı Kaynaklar... Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim ve Bire Bir Etkileşimli Canlı Ders Avantajı!


2023 Kasım ALES/3 Sayısal Canlı Ders

5142   + kdv

2828 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 66,00 TL
ALES Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık Konularının Tamamının Güncel Müfredata En Uygun Kaynaklar İle Soru Çözümlü Anlatımları, Taktikler, Tüyolar ve Soru Çözüm Teknikleri, Deneme Sınavları, PDF Kaynaklar... Sınava Kadar Sınırsız Erişim ve 'Eğitmene Sor' Modülü İle Soru Sorma Avantajı!


2023 Kasım ALES/3 Sözel Canlı Ders

2672   + kdv

2271 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 53,00 TL
Sözel Mantık Tüyoları ve Tüm ALES Sözel Konularında Kişiye Özel Anlatımlar!2023 Kasım ALES/3 + YÖKDİL/2 Video Ders

7749   + kdv

4261 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 100,00 TL
Hem ALES Hem De YÖKDİL`e Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YÖKDİL`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay!


2023 Kasım ALES/3 + YDS/2 Video Ders

7869   + kdv

4327 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 102,00 TL
Hem ALES 'e Hem De YDS`ye Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YDS`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay!


2023 Kasım ALES/3 Sayısal Video Ders

3734   + kdv

2053 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 48,00 TL
ALES Sayısal Soru Çözümleri ve Konu Anlatımları ile ALES 'e Hazırlanın!
2023 Kasım ALES/3 Sözel Video Ders

2195   + kdv

1756 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 41,00 TL
Sözel Mantık Tüyoları ve Tüm Konularda Konu anlatımları ve Soru Çözümleri2023 Kasım ALES/3 Hazır ALES

4779   + kdv

2389 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 56,00 TL
2023 Sonbahar ALES/2 Sınavına Hazır ALES Videolarıyla Hazırlanın!
Kısıtlı Sayıda Kontenjana Özel İndirim Fırsatını Kaçırmayın !

Yukarıdaki ücretler indirimli ücretleridir. Kısıtlı sayıda kontenjan dolmadan kesin kayıt işlemini tamamlayan adaylar özel indirimden yararlanabilirler. 

Tek Kurs Ücreti ile Kazanana Kadar ALES Çalışın !

Kazanma garantili Online ALES Kursumuzun "Canlı Ders" paketine üye olan adaylar derslere düzenli olarak katılım sağladıklarında tek dönemde ALES kazanırlar. Eğer beklenmedik bir durum ile karşılaşılır veya hedefledikleri başarıyı yakalayamazlarsa sonraki dönemlerde herhangi bir ücret ödemeden derslere devam edebilirler.


Online ALES Kursu ÜCRETSİZ DENE!

Online ALES Kursu sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz üyelik yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan ücretsiz deneme uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı dersler, video dersler ile ALES online eğitim pdf kaynaklarını ve kitaplarını da içeren ALES Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

ALES Ücretsiz Dene

Nettekurs ALES Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar