YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu

nettekurs.com ile YDS, YÖKDİL ve TIPDİL gibi yabancı dil sınavlarına yönelik temel İngilizce becerilerinizi geliştirin. Sınavlara hazırlık sürecinizi canlı dersler, zengin içerikler ve uzman desteği ile güçlendirin.

YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu Hakkında

nettekurs.com'un sunduğu YDS, YÖKDİL ve TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu, yabancı dil sınavlarına girecek olan adaylar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kapsamlı kurs, adayları YDS, YÖKDİL ve TIPDİL gibi sınavlara özgü olarak hazırlarken, genel İngilizce becerilerini de geliştirmelerini sağlar. Kurs içeriği, deneyimli İngilizce eğitmenleri tarafından verilen canlı dersler, interaktif video dersler, detaylı konu anlatımları ve YDS, YÖKDİL ve TIPDİL gibi prestijli Yabancı Dil Sınavlarının çıkmış soru örnekleri ile zenginleştirilmiştir.

Kursumuz, sınavlara özel stratejiler, ipuçları ve yöntemler sunarak adayların sınavlarda karşılaşabilecekleri zorlukları başarıyla aşmalarını destekler. Ayrıca, öğrencilerin her türlü öğrenme ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak ücretsiz kapsamlı konu anlatımı dokümanları, testler ve deneme sınavları sunulur. Bu kaynaklara sınırsız erişim imkanı, öğrencilerin kendi hızlarında ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde öğrenmelerine olanak tanır. Yabancı Dil Sınavlarına hazırlanan adayların yanı sıra İngilizce dil bilgisini artırmak ve genel ingilizce alanında tecrübe kazanmak isteyen katılımcılar da kursumuzdan faydalanabilmektedir.

Online kurslarımız, sınavları kazanana kadar sürekli destek sunarak adayların dillerini geliştirmelerine ve mesleki başarılarına katkıda bulunur. Yabancı Dil Sınavlarına tekrar tekrar başvuru yaparak zaman ve para kaybetmeyin! Nettekurs.com ile YDS, YÖKDİL veya TIPDİL sınavlarında başarıya ulaşın ve dil becerilerinizi sürekli geliştirin. YDS, YÖKDİL, TIPDIL için en kapsamlı ve etkili hazırlık kursunu arıyorsanız, hemen Nettekurs.com'a kaydolun ve başarınızı garantileyin!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim
Kurs İçeriği: 60 Saat Canlı Ders, 340 Saat Video Ders, PDF Ders Notları
rating star rating star rating star rating star rating star ( 14 Oy / Ortalama 5/5 )
YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu

nettekurs.com Yabancı Dil Sınavlarına Ön Hazırlık Online Kursu ile YDS, TIPDİL, YÖKDİL, YDT vb. Dil Sınavı Online Hazırlık Kurslarımıza Katılmak İçin Yeterli Düzeyde Yabancı Dil veya Genel İngilizce Bilgisine Sahip Olmayan Adaylarımızı Ön Hazırlık Aşamasına Alarak Temel Yabancı Dil Bilgisi Kazanmaları Sağlıyor ve Hemen Akabinde Hazırlanacakları Sınav Maratonuna Birlikte Çıkmak Üzere Sınav Hazırlık Kurslarımıza Alıyoruz. İngilizce Yabancı Dil Sınavlarına Hazırlanan Adayların Yanı Sıra İngilizce Dil Bilgisini Arttırmak ve Genel İngilizce Alanında Tecrübe Kazanmak İsteyen Adaylar da Online Genel İngilizce Kursumuza Katılabilmektedirler. nettekurs.com Uzaktan Eğitim Dershanesi ile Online Genel İngilizce Kurslarımızda, Alanında En İyi ve En Tecrübeli İngilizce Hocaları, Canlı İngilizce Dersleri, İngilizce Video Dersleri, İngilizce Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri, Çıkmış İngilizce Yabancı Dil Sınavı Sorularının Konu Anlatımlı Çözümleri, Ücretsiz İngilizce Kitapları, Ücretsiz İngilizce Test ve Deneme Sınavları, Kısacası Yabancı Dil Konusunda Başarılı Olmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey, En Uygun İngilizce Ders Ücretleri, En Hesaplı İngilizce Kurs Fiyatları ve En Kaliteli Online Dershane Hizmeti ile Parmaklarınızın Ucunda ! İngilizce Sınav Hazırlığı için Öneri veya Tavsiye Arayarak ya da İngilizce Yabancı Dil Sınavlarına Tekrar Tekrar Başvuru Yaparak Zaman ve Para Kaybetmeyin, İngilizce Yabancı Dil Sınavlarında Kazandıran Sınav Sonuçları, Yüksek Puan ve Başarı nettekurs.com ile Bir Tık Yakınınızda !

nettekurs.com Online Dershane
YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu

Genel İngilizce Kurs Paketleri


Bu kursumuzun fiyat listesi henüz oluşturulmadı, ilginiz için teşekkür ederiz.

2024 Bahara Özel YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu Özel İndirim Fırsatı!

YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak İngilizcenizi geliştirmek için için elinizi çabuk tutunuz! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız sayesinde tek kurs ücreti ile YDS, YÖKDİL veya TIPDİL kazanana kadar hizmet alabilirsiniz. Tüm Genel İngilizce Online Ders içerikleri kapsayan Canlı Ders paketine katılım sağlayan adaylar takip eden dönemler için yeniden ihtiyaç duymaları halinde ekstra ücret ödemeden hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


YDS, YÖKDİL, TIPDİL Genel İngilizce Ön Hazırlık Online Kursu Ücretsiz Dene!

nettekurs.com'da, YDS, YÖKDİL ve TIPDİL sınavlarına hazırlık sürecinizi başlatmadan önce, genel İngilizce ön hazırlık kurslarımızın tüm içeriklerini tamamen ücretsiz deneyimleme fırsatını sunuyoruz. Ücretsiz sistem üyeliği ile sınırlı olmayan, tam erişimli bir deneme sürümüne katılabilir, canlı dersler, video dersler ve online deneme sınavlarının yanı sıra, YDS, YÖKDİL, TIPDİL eğitim PDF kaynakları ve kitaplarına da erişebilirsiniz. Bu sayede kurs kalitemizi ve eğitim içeriklerimizin derinliğini kendiniz görebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz deneme süreci boyunca hiçbir ücret ödemeniz gerekmez ve deneme süreci sonunda kursa devam etmek istemezseniz, hiçbir mali yükümlülük altına girmiş olmazsınız. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulamamız ile eğitim kaynaklarımızın tamamına erişim sağlayarak kurs kalitemizi test edin. Hemen şimdi Nettekurs.com'a üye olun ve YDS, YÖKDİL, TIPDİL gibi sınavlara hazırlıkta farkı hissedin. Siz de binlerce başarılı öğrencimiz arasına katılın ve sınav başarınızı garantileyin!

Genel İngilizce Ücretsiz Dene

Genel İngilizce Kurs Sıkça Sorulan Sorular


Genel İngilizce kursu, Nettekurs.com ‘da yapılan TIPDİL, YDS ve YKS yabancı dil kurslarına hazırlık amacıyla Temel İngilizce video dersleriyle birlikte oluşturulmuş canlı ders ve video ders paketlerinden oluşmaktadır.

Temel İngilizce dersleri, gramer kuralları ile başlayarak Gerund- Infinitive, Adjectives – Pronouns, Passive Voices, Tenses, If Clauses gibi İngilizce okuma ve anlama düzeyinizi geliştirecek esas İngilizce konularında hazırlanmıştır. İngilizce ‘de en çok kullanılan kelimeler, okuma parçaları ve kelime ezberleme çalışmalarından oluşan Temel İngilizce dersleri; TIPDİL, YDS ve YKS gibi sınavlara hazırlıkta ihtiyacınız olan tüm altyapıyı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda uzun süre sonra dil sınavına girecek adayların yabancı dil gramer ve cümle yapılarını hatırlayarak bilgilerini tazelemeleri için de oldukça uygun paketlerdir. Paketi satın aldıktan sonra anında Temel İngilizce derslerine erişebilir ve canlı dersler başlayana kadar sağlam bir İngilizce temeli oluşturabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolana kadar sınırsız erişim hakkı tanınan Temel İngilizce dersleri ile kurs esnasında anlamadığınız noktaları tekrar edebilir ve geri dönüp eksiklerinizi daha iyi görerek sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

YDS, TIPDİL, YÖKDİL vb. Yabancı Dil Sınavlarına Ön Hazırlık Online Kursumuz bünyesinde yer alan tüm paketlerimizde kayıt olduğunuz an Temel İngilizce dersleriyle yabancı dil sınavlarına hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Derslerimiz programa kayıt olur olmaz video kaydı olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Bu süreçte program bünyesindeki tüm derslere sınırsız katılım hakkınız bulunmaktadır. Canlı derslerde uzman eğitmenlerimize sınavlarla ilgili dilediğinizi sorabileceğiniz gibi ücretsiz PDF dokümanlardan faydalanarak tüm yabancı dil kaynaklarını tek tık uzağınızda taşımanız mümkündür. Video derslerimiz ve canlı derslerimiz dilediğiniz her an internet erişimi olan her yerde, tekrar kısıtlaması olmadan izlenebilecektir. Video kayıt ve canlı yayın derslerimizi izlemek için internet erişimi olan herhangi bir cihaz yeterlidir. Ekstra yazılım veya donanıma ihtiyacınız yoktur. Derslerimize bilgisayar ve mobil cihazlardan da (akıllı telefon, tablet, laptop vb.) internet sitemizi ziyaret ederek hesabınız ile giriş yapıp katılabilirsiniz. Video kayıt derslerinin yanı sıra kurs süresince kullanılacak olan yazılı kaynaklar tamamen kurumumuza özgü, geçmişte binlerce kursiyeri başarıya ulaştırmış, her dönem güncellenen ve hocalarımız tarafından özel olarak hazırlanıp sizlere sunulmakta olan kaynaklardır.

Temel İngilizce + YDS Canlı Ders programımızda YDS Online Kurslarımıza katılım sağlayacak düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmayan adayları İngilizce ön hazırlık derslerimiz ile önce YDS Kursumuza katılacak seviyeye taşıyor ardından YDS kursumuza alıyor ve  YDS kursumuz sonunda girecekleri  YDS'de başarılı olmalarını sağlıyoruz. Temel İngilizce Ön Hazırlık programı ile ilgili tüm bilgilere üstteki başlıklar içinde ulaşabilir, YDS Kursumuz ile ilgili bilgilere ise YDS Kurs Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Temel İngilizce + TIPDİL Canlı Ders programımızda TIPDİL Online Kurslarımıza katılım sağlayacak düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmayan adayları İngilizce ön hazırlık derslerimiz ile önce TIPDİL Kursumuza katılacak seviyeye taşıyor ardından TIPDİL kursumuza alıyor ve  TIPDİL kursumuz sonunda girecekleri  TIPDİL sınavında başarılı olmalarını sağlıyoruz. Temel İngilizce Ön Hazırlık programı ile ilgili tüm bilgilere üstteki başlıklar içinde ulaşabilir, TIPDİL Kursumuz ile ilgili bilgilere ise TIPDİL Kurs Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Temel İngilizce + YKS Canlı Ders programımızda YKS Online Kurslarımıza katılım sağlayacak düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmayan adayları İngilizce ön hazırlık derslerimiz ile önce YKS Kursumuza katılacak seviyeye taşıyor ardından YKS kursumuza alıyor ve YKS kursumuz sonunda girecekleri  YKS sınavında başarılı olmalarını sağlıyoruz. Temel İngilizce Ön Hazırlık programı ile ilgili tüm bilgilere üstteki başlıklar içinde ulaşabilir, YKS Kursumuz ile ilgili bilgilere ise YKS Kurs Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Temel İngilizce + E-YDS Canlı Ders programımızda E-YDS Online Kurslarımıza katılım sağlayacak düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmayan adayları İngilizce ön hazırlık derslerimiz ile önce E-YDS Kursumuza katılacak seviyeye taşıyor ardından E-YDS kursumuza alıyor ve E-YDS kursumuz sonunda girecekleri E-YDS sınavında başarılı olmalarını sağlıyoruz. Temel İngilizce Ön Hazırlık programı ile ilgili tüm bilgilere üstteki başlıklar içinde ulaşabilir, E-YDS Kursumuz ile ilgili bilgilere ise E-YDS Kurs Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2021 YDS İngilizce Canlı Ders 

2021 Şubat TIPDİL Canlı Ders 

2021 İllbahar YÖKDİL Canlı Ders

2021 YKS - YDT Canlı Ders

İlgili Eğitimlerimiz

nettekurs.com Sınırları Kaldıran Dershane


Nettekurs Genel İngilizce Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar