SAT Dersleri, SAT Online Eğitim, Online SAT Kursu

Türkiye’nin En İyi Online SAT Kursu Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! nettekurs SAT Uzaktan Eğitim Dersleri ile Tek Dönemde e-YDS Kazanma Şansını Kaçırmayın!

Online SAT Kursu Hakkında

SAT kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek SAT Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. ÖSYM SAT sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi SAT Hocalarını Online SAT Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. SAT Online Kurs içerikleri olarak grammer, kelime çalışması ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, SAT online deneme sınavları ve kursumuza özel güncel SAT kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak SAT SINAVINI KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi:
Kullanım Süresi:
Kurs İçeriği:
rating star rating star rating star rating star rating star ( 2 Oy / Ortalama 5/5 )
Online SAT Kursu

SAT kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek SAT Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. ÖSYM SAT sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi SAT Hocalarını Online SAT Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. SAT Online Kurs içerikleri olarak grammer, kelime çalışması ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, SAT online deneme sınavları ve kursumuza özel güncel SAT kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak SAT SINAVINI KAZANABİLİRSİNİZ!

nettekurs.com Online Dershane
Online SAT Kursu

SAT Kurs Paketleri


Bu kursumuzun fiyat listesi henüz oluşturulmadı, ilginiz için teşekkür ederiz.

Online SAT Kursu Özel İndirim Fırsatı!

SAT Kursu Online Eğitim sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak SAT Sınavını kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız sayesinde tek kurs ücreti ile SAT kazanana kadar hizmet alabilirsiniz. Tüm SAT Online Ders içerikleri kapsayan Canlı Ders paketine katılım sağlayan adaylar takip eden dönemler için yeniden ihtiyaç duymaları halinde ekstra ücret ödemeden hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online SAT Kursu ÜCRETSİZ DENE'

Online SAT Kursu sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz sistem üyeliği yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı ders, video ders ve online SAT deneme sınavları dışında SAT online eğitim pdf kaynak ve kitaplarını da içeren SAT Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

SAT Ücretsiz Dene

SAT Kurs Sıkça Sorulan Sorular


SAT (Scholastic Aptitude Test), bir Amerikan kuruluşu olan College Board tarafından yüksek öğretime giriş amacıyla düzenlenen sınavdır. Dünya genelinde öğrencilerin farklı ülkelerde eğitim görmek üzere bu sınavlara katılmaktadırlar. SAT'nin amacı, öğrencinin okuduğunu anlama, sayısal yetenek ve ifade netliği gibi kilit becerilerini değerlendirerek üniversiteye hazır olup olmadığını ölçmektir. SAT iki ayrı bölümden oluşmaktadır; SAT 1 diğer adıyla Reasoning sınavı ve SAT 2 diğer adıyla Subject Test sınavı.
SAT 1 sınavında iki ayrı bölüm bulunmaktadır; ilk bölüm Evidence-Based Reading and Writing'tir. Reading bölümü beş uzun okuma pasajından oluşur. Writing & Language bölümü; kariyer, beşerî bilimler, tarih/sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarından 4 pasajdan oluşmaktadır. SAT 1 sınavının ikinci bölümünde ise Math-No Calculator Test / Math–Calculator Test sınavları bulunur. Math-No Calculator kısmında temel matematik soruları çözülür. Math-Calculator kısmında ise paragraflı ve hesap makinesiyle çözülen matematik soruları bulunmaktadır.

SAT 2 sınavı ise Essay olarak isimlendirilmiştir. Bu bölüm adayların kanıt kullanımı, muhakemesi, stili ve ikna yöntemi ölçülmek üzere yapılmaktadır. Burada aday, içeriği sanat, sivil, kültürel ve politik yaşamdaki fikirleri, temaları etrafında metinler yazmalıdırlar.

Türkiye'de okumak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerden SAT 2'ye girmeleri beklenmemektedir. 

SAT 1 (Reasoning Test)

Reading

Bu bölümde 5 adet uzun okuma pasajından oluşur. Her bir pasajdan sonra toplamda 52 soru eden 10-11 soru bulunmaktadır. 52 sorunun tamamı çoktan seçmeli sorulardır. Bu bölüm adayların okuduğunu anlama becerilerini ölçmektedir.

Writing & Language

Bu bölümde 4 adet pasaj bulunur. Bunlar açıklayıcı, tartışmaya açık ve anlatı metinleridir. Kariyer, Beşerî Bilimler, Tarih/Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri bu pasajların konularıdır. Bu bölümde toplam 44 adet çoktan seçmeli soru çözülmektedir.  Bu bölümde adayların metni anlayıp yorumlama ve dilbilgisi kullanım becerileri ölçülmektedir.

Math- No Calculator

Bu bölümde toplam 20 adet soru bulunmaktadır; bunların 15 adedi çoktan seçmeli, 5 adedi grid-in sorusudur. (Grid-in soru tipi, adayın soruyu çözüp sonucu kutucuklara yazdığı tiptir.) Bu bölümde hesap makinesi kullanımına izin yoktur.

Math – Calculator

Bu bölümde toplamda 38 adet soru bulunmaktadır; bunların 30 adedi çoktan seçmeli, 8 adedi ise grid-in tarzındaki sorulardır. Bu bölümde adayların hesap makinesi kullanmalarına izin vardır. Matematik testlerinde; denklemler, problemler, eşitsizlikler, oranlar, yüzdeler, birimler, alan ve hacim hesaplamaları, trigonometri, açılar ve açılar konularında sorular sorulmaktadır. 

SAT 2 (Subject Test)

Bu bölümde adaylardan 50 dakika içinde seçtikleri veya üniversitelerin şart olarak sunduğu konu alanlarında sunulmuş bir metni analiz etmeleri ve o metin hakkında bir yazı yazmaları beklenmektedir. Türkiye'deki üniversitelerde SAT 2 sınavı dikkate alınmamakla birlikte birkaç üniversite ek olarak adaylardan bu sınava da girmelerini beklemektedir.

Sınavlarda yanlış cevaplar doğru cevaplara etki etmemektedir.

İlgili Eğitimlerimiz

nettekurs.com Sınırları Kaldıran Dershane


Nettekurs SAT Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar