2024-TR-YÖS/1 Online Kursu, TR-YÖS Uzaktan Eğitim Dersleri

Türkiye’nin En İyi Online TRYÖS Kursu Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! nettekurs TRYÖS Uzaktan Eğitim Dersleri ile Tek Dönemde TR-YÖS Kazanma Şansını Kaçırmayın!

2024-TR-YÖS/1 Online TR-YÖS Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

TR-YÖS kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek YÖS Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. 2024 Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul sınavlarında sizi başarıya ulaştıracak olan En İyi TR-YÖS Hocalarını Online TRYÖS Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. TR YÖS Online Kurs içerikleri olarak Matematik, Geometri ve IQ dersleri, tüm konu anlatımı ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, TR-YÖS online deneme sınavları ve kursumuza özel güncel TR YÖS kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak Merkezi YÖS Sınavında başarılı olabilir, tek dönemde TRYÖS KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim
Kurs İçeriği: 1000 Saat Canlı Ders, 2600 Saat Video Ders, TR-YÖS Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitapları, Deneme Sınavları ve PDF Ders Notları
rating star rating star rating star rating star rating star ( 28 Oy / Ortalama 5/5 )
Canlı Dersler Ocak 2024'te Başlıyor! 440 Saatlik 2024-TR-YÖS/1 Canlı ve Video Derslerine + 820 Saatlik 2022-2023-2024 TR-YÖS Kursları + Kamp Programları Hazır YÖS Video Derslerine 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı! 2024 TR-YÖS Online Denemeler2 yıllık erişim


Canlı Dersler Nisan 2024'te Başlıyor! 45 Saatlik 2024/1 Hızlandırılmış TR-YÖS Kursu Matematik, IQ ve Geometri Canlı Dersleri ile Sınava Eksiksiz Hazırlanma İmkanı! 370 saatlik 2024 TR-YÖS/1 Video Derslerine + En Temelden Başlayıp Sizleri Hedeflediğiniz Puana Ulaştıracak 675 Saatlik Matematik, IQ, Geometri Konu Anlatımı ve Soru Çözüm Videolarına 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı!

2 yıllık erişimGerçek Sınav Deneyimi Sunan TR-YÖS Online Denemeleri Nisan 2024'te Başlıyor! Toplamda 25 Saat Canlı Dersten Oluşan 2024 TR-YÖS/1 Soru Çözümü Dersleri ile Eksiklerinizi Tamamlama Fırsatı. TR-YÖS 2024 Konularını Tekrar İmkanı Sunan 45 Saatlik Video Derslerine + En Temelden Başlayıp Sizleri Hedeflediğiniz Puana Ulaştıracak 295 Saatlik Matematik, IQ, Geometri Konu Anlatımı ve Soru Çözüm Videolarına 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı!

2 yıllık erişim

370 Saatlik 2024 TR-YÖS/1 Video Derslerine + 45 Saatlik 2024 Hızlandırılmış TR-YÖS/1 Kursu Video Derslerine + 25 Saatlik Soru Çözümü Videolarına Sınava Kadar Sınırsız Erişim İmkanı! 2024 Online TR-YÖS Deneme Sınavlarıyla Gerçek Sınav Deneyimi Yaşama Fırsatı.2 yıllık erişim

Tüm TR-YÖS Konularını İçeren 295 Saatlik 2023-2024 TR-YÖS Kursu Hazır Video Dersleri ile Hemen Çalışmaya Başlayın!

2 yıllık erişim
2024-TR-YÖS/1 Online Kursu

TR-YÖS kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek YÖS Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. 2024 Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul sınavlarında sizi başarıya ulaştıracak olan En İyi TR-YÖS Hocalarını Online TRYÖS Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. TR YÖS Online Kurs içerikleri olarak Matematik, Geometri ve IQ dersleri, tüm konu anlatımı ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, TR-YÖS online deneme sınavları ve kursumuza özel güncel TR YÖS kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak Merkezi YÖS Sınavında başarılı olabilir, tek dönemde TRYÖS KAZANABİLİRSİNİZ!

nettekurs.com Online Dershane
2024-TR-YÖS/1 Online Kursu

TR-YÖS Kurs Paketleri


2024-TR-YÖS/1 Canlı Ders 1. Grup

1670   $ + kdv

835 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 20,00 $Canlı Dersler Ocak 2024'te Başlıyor! 440 Saatlik 2024-TR-YÖS/1 Canlı ve Video Derslerine + 820 Saatlik 2022-2023-2024 TR-YÖS Kursları + Kamp Programları Hazır YÖS Video Derslerine 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı! 2024 TR-YÖS Online Denemeler

2024-TR-YÖS/1 Canlı Ders 2. Grup

1520   $ + kdv

760 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 18,00 $

Canlı Dersler Nisan 2024'te Başlıyor! 45 Saatlik 2024/1 Hızlandırılmış TR-YÖS Kursu Matematik, IQ ve Geometri Canlı Dersleri ile Sınava Eksiksiz Hazırlanma İmkanı! 370 saatlik 2024 TR-YÖS/1 Video Derslerine + En Temelden Başlayıp Sizleri Hedeflediğiniz Puana Ulaştıracak 675 Saatlik Matematik, IQ, Geometri Konu Anlatımı ve Soru Çözüm Videolarına 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı!2024-TR-YÖS/1 Canlı Ders 3. Grup

1380   $ + kdv

690 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 16,00 $


Gerçek Sınav Deneyimi Sunan TR-YÖS Online Denemeleri Nisan 2024'te Başlıyor! Toplamda 25 Saat Canlı Dersten Oluşan 2024 TR-YÖS/1 Soru Çözümü Dersleri ile Eksiklerinizi Tamamlama Fırsatı. TR-YÖS 2024 Konularını Tekrar İmkanı Sunan 45 Saatlik Video Derslerine + En Temelden Başlayıp Sizleri Hedeflediğiniz Puana Ulaştıracak 295 Saatlik Matematik, IQ, Geometri Konu Anlatımı ve Soru Çözüm Videolarına 2 Yıl Sınırsız Erişim Hakkı!2024-TR-YÖS/1 Video Ders

1289   $ + kdv

595 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 14,00 $
370 Saatlik 2024 TR-YÖS/1 Video Derslerine + 45 Saatlik 2024 Hızlandırılmış TR-YÖS/1 Kursu Video Derslerine + 25 Saatlik Soru Çözümü Videolarına Sınava Kadar Sınırsız Erişim İmkanı! 2024 Online TR-YÖS Deneme Sınavlarıyla Gerçek Sınav Deneyimi Yaşama Fırsatı.

2024 Hazır TR-YÖS/1

965   $ + kdv

519 $ +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 12,00 $
Tüm TR-YÖS Konularını İçeren 295 Saatlik 2023-2024 TR-YÖS Kursu Hazır Video Dersleri ile Hemen Çalışmaya Başlayın!


2024-TR-YÖS/1 Online TR-YÖS Kursu Özel İndirim Fırsatı!

TR-YÖS Kursu Online Eğitim sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak sınavı kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız sayesinde tek kurs ücreti ile TR YÖS kazanana kadar hizmet alabilirsiniz. Tüm TR YÖS Online Ders içerikleri kapsayan Canlı Ders paketine katılım sağlayan adaylar takip eden dönemler için yeniden ihtiyaç duymaları halinde ekstra ücret ödemeden hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online TR-YÖS Kursu ÜCRETSİZ DENE!

Online TR-YÖS Kursu sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz sistem üyeliği yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı ders, video ders ve online YÖS deneme sınavları dışında YÖS online eğitim pdf kaynak ve kitaplarını da içeren TR YÖS Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

TR-YÖS Ücretsiz Dene

TR-YÖS Kurs Sıkça Sorulan Sorular


Online TR-YÖS kursu, kalabalık dershanelerin aksine aktif ve bireysel öğrenme metotlarını en üst seviyeye taşıyan, yeni nesil eğitim anlayışını ön planda tutarak sınava en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayan kapsamlı bir kurs programıdır. Günden güne gelişen teknolojinin etkisiyle yenilenen eğitim imkanları, öğrenme ve bilgiye erişme sürecindeki zaman ve mekan engelini de ortadan kaldırmaktadır. Dünyada her geçen gün online eğitim alan insan sayısının artmasıyla yaygınlaşan canlı dersler, video ders kayıtları ve daha birçok online ders materyali Nettekurs.com sayesinde tek tık uzağınızda!

Online TR-YÖS kursu, TR-YÖS sınavı kapsamındaki tüm konuları içermektedir. Temmuz ayında başlayan canlı derslerden TR-YÖS sınavına kadar olan süreçte her canlı yayında TR-YÖS Matematik, TR-YÖS Geometri, TR-YÖS IQ konularında detaylı konu anlatımları ve örnek soru çözümlerine yer verilecektir. *Canlı dersler, Nettekurs.com ‘un uzman eğitmenlerinin canlı yayın dersleridir ve dersi online olarak izleyenler, çevrimiçi sohbet ekranından eğitmenlerimize dilediklerini sorabilirler. Video dersler ise canlı derslerin video kayıtlarıdır. Canlı yayından sonra 24 saat içerisinde sisteminize yüklenen video dersler ve PDF ders notları, sınırsız tekrar hakkı ile 7 gün 24 saat sisteminizde açık olacaktır. Anında soru sorup cevap alma özelliği sayesinde özel ders niteliğinde olan ve diğer dershanelere göre eğitmenlerle rahatça iletişime geçebileceğiniz Online TR-YÖS kursu sayesinde tüm bilgilerinizi pekiştirerek öğrenecek ve sınava kadar TR-YÖS konularında hiçbir eksik bırakmayacaksınız.

Kazanma Garantili TR YÖS kursumuza bir kez kayıt yaptırıp derslere katılmanıza ve düzenli olarak çalışmanıza rağmen sınav kazanamazsanız, yanınızda olmaya devam ediyoruz. Tecrübemize güvenerek siz değerli öğrencilerimizin başarısını önemsiyor ve sınavı kazanana kadar tüm Video & PDF kaynaklarımıza sınırsız erişim hakkı tanıyoruz. Sınavı kazanana kadar çalışmaya devam edebilmeniz için tüm kaynaklarımızı 2 yıl boyunca sisteminize açık tutuyoruz!

Yeni YÖS Sistemi ile uyumlu TR YÖS Online Kursumuza kesin kayıt yaptırmadan önce "Ücretsiz Dene" butonuna tıklayıp nettekurs.com sistem üyeliği yaparak tüm TR YÖS derslerini ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra seçtiğiniz TR YÖS Kursunun aktif olarak devam eden tüm dersleri ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanacak giriş yap butonuna tıklayıp nettekurs.com dershane girişi yaptığınızda kurslarım bölümünden erişiminize açık olacaktır. Ücretsiz üyelik yaparak aynı zamanda canlı derslerimizi de konuk olarak katılabilirsiniz. Ücretsiz sistem üyeliği yaparken ve sunum derslerini izlerken teknik sorun yaşarsanız 7 gün 24 saat boyunca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermekte olduğumuz 0312 427 71 72 telefon hattından arayarak veya canlı destek bölümünden yazarak yardım alabilirsiniz. 

Online TR YÖS Kursu, en güncel bilgilerle 2024 yılında yapılacak olan Yeni Merkezi YÖS sınavı Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı TR-YÖS'e yönelik hazırlanmıştır. 4 ana pakette toplanan TR YÖS eğitimlerimizin detayları şöyledir:

TR YÖS 1. Grup Canlı Ders: Online TR YÖS kursu içerisindeki paketlerden en kapsamlı olanıdır. Canlı dersler, Ocak ayında başlar ve katılımcılar tüm TR YÖS kursunun hem canlı yayınlarını hem video kayıtlarını izleyebilir. Kazanma Garantisi ile tüm içerikler 2 yıl boyunca sisteminizde açık kalır. Tüm PDF ve basılı kaynaklar ücretsizdir.

TR YÖS 2. Grup Canlı Ders: Katılımcılar devam eden kursun canlı derslerini ve yeniden sıfırdan başlayacak konu anlatımlarını Şubat ayında izlemeye başlayabilir. Şubat ayından önce yapılan derslerin video kayıtları ve tüm kursun video dersleri ise sınırsız video tekrar hakkı ile sisteminizde olacaktır. Kazanma Garantisi ile tüm içerikler 2 yıl boyunca sisteminizde açık kalır. Tüm PDF ve basılı kaynaklar ücretsizdir.

TR YÖS 3. Grup Canlı Ders: Katılımcılar devam eden kursun canlı derslerini ve yeniden sıfırdan başlayacak konu anlatımlarını Mart ayında izlemeye başlayabilir. Mart ayından önce yapılan derslerin video kayıtları ve tüm kursun video dersleri ise sınırsız video tekrar hakkı ile sisteminizde olacaktır. Kazanma Garantisi ile tüm içerikler 2 yıl boyunca sisteminizde açık kalır. Tüm PDF ve basılı kaynaklar ücretsizdir.

TR YÖS Video Ders: Katılımcılar devam eden kursun güncel video derslerini kayıt yaptırdıkları an izlemeye başlayabilir. Kurs başlangıcından itibaren yapılan tüm canlı derslerin video kayıtları ve geçmiş yılların tamamlanmış kurslarının video dersleri sınırsız video tekrar hakkı ile sisteminizde olacaktır. Sınava kadar tüm içerikler sisteminizde açık kalır. Tüm PDF kaynaklar ücretsizdir.

TR YÖS Kampı: Sınavlar yaklaşırken Online TR YÖS kursunun son döneminde TR YÖS kampı yapılır. TR YÖS kampı kapsamında TR YÖS konu tekrarları, soru çözümleri, ve TR YÖS tercih ve rehberlik yayınları yapılır. Bu dönemdeki dersler TR YÖS 1. 2. ve 3. Gruptaki katılımcılara ücretsizdir. Yalnızca yoğunlaştırılmış programa katılmak isteyen kişiler ise TR YÖS kampını ayrı bir paket halinde satın alabilirler. Tüm kaynaklara TR YÖS sınavına kadar erişilebilir.

Paketlerin İçindeki Hediye Dersler: 2022-2023 TR-YÖS + YÖS dersleri, 15 deneme sınavı ve çözümleri, TR YÖS kampı TR YÖS 1. 2. ve 3. grup canlı ders katılımcılarına hediye edilir.

Hazır TR YÖS: Hazır TR YÖS paketi canlı ders içermemektedir. Hazır TR YÖS paketi sınava erkenden çalışmaya başlamak isteyen kişiler için 2022-2023 TR-YÖS Online Kursu ‘nun video derslerini ve dokümanlarını içermektedir. Tüm kaynaklara sınava kadar erişilebilir.

2024 TR YÖS Canlı Ders Programı haftalık ders saatleri program başladığında duyurulacaktır. 2024 TR-YÖS online kursumuza kayıt yaptırdıktan sonra online dershanemize giriş yaparak canlı derslerimize katılabileceksiniz. Canlı derslerimizin açıldığı ekranın yan tarafında bulunan sohbet ekranını kullanarak eğitmenlerimize dilediğinizi sorabilir, soru çözümlerinin tekrarını isteyebilir ve TR YÖS hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Canlı derslerin video kayıtları ve PDF notlar, canlı dersten sonraki 24 saat içerisinde sisteme yüklenir ve internete bağlı tüm cihazlardan 7/24 ulaşılabilir. 2024 TR-YÖS sistemi ile uyumlu ve özel hazırlanarak yeniden gözden geçirilmiş basılı kaynaklarımız ise online TR YÖS kursumuzun başladığı hafta içerisinde adresinize teslim edilecektir. 

2024 TR YÖS Kursu yazılı kaynakları:

TR YÖS Matematik -1 Konu Anlatımlı Test Kitabı

TR YÖS Matematik -2 Çözümlü Test Kitabı

TR YÖS Matematik Konu Anlatımı

TR YÖS Geometri -1 Konu Anlatımlı Test Kitabı

TR YÖS Geometri -2 Çözümlü Test Kitabı

TR YÖS IQ Soru Bankası

Yükseköğretim Genel Kurulunun yurt dışından öğrenci kabulü ile ilgili almış olduğu 23 Haziran 2021 tarihli kararında değişikliğe gidilmiştir. Bu yeni karar çerçevesinde;
1. Merkezi Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı (MYÖS) yapılmasına ilişkin önceki karar iptal edilmiş; yerine “Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı (TR-YÖS)” yapılmasına karar verilmiştir.

ÖSYM tarafından yapılacak olan Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı (TR-YÖS)’nın ilki Ocak 2023’te gerçekleştirildi; TR-YÖS sonuçlarının yurt dışından öğrenci kabulünde kullanılması Yükseköğretim Kurulu tarafından yükseköğretim kurumlarına tavsiye edildi. Söz konusu sınav “Türkçe, Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, Rusça” dillerinde yapıldı.

2. Türkiye’deki ortaöğretim kurumlarına 2022-2023 eğitim ve öğretim yılından itibaren kayıt yaptıracak T.C. vatandaşlığından çıkanlar/Mavi Kartlılar, KKTC vatandaşları ve yabancı uyruklular (elçilik okulları ve MOBİS sisteminde yer alan Milletlerarası özel öğretim kurumlarındakiler hariç), yükseköğretim kurumlarına sadece Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile girebileceklerdir."

2024 TR YÖS Sınavına ilişkin Usül ve Esaslar henüz açıklanmamıştır. 

TR YÖS ‘e hazırlanan öğrenciler için kurs süreci ;

 

 

KAYIT AŞAMASI

Kurslarımıza katılmak için yurt içi veya dışından yerinde eğitim, çoklu öğrenme, online veya uzaktan eğitim olmak üzere 3 şekilde başvuru yapabilirsiniz. Yurt dışından gelecek adaylar için kabul mektubu ve ikamet izni rehberliğimiz bulunmaktadır.

 

EĞİTİM  

PLANLAMASI

PROGRAMLAR

 

 

Sayfamızdaki ilgili tabloda yer almaktadır.

 

EĞİTİM AŞAMASI

Yeni Sistem TR YÖS ‘ün kapsadığı konuların anlatımı, tekrarı ve yoğun test çalışmalarından oluşmaktadır. TR YÖS hazırlık gruplarımızda dersler dışında, öğrencilerimize grup olarak ya da bire bir etüd dersleri programlamaktayız. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda deneme sınavı ya da tarama sınavı sonuçlarına göre ek dersler verilmektedir.

SINAV DÖNEMİ AŞAMASI

Eğitimlerimiz sonunda sınavlara hazır olan öğrencilerimizin katılacakları sınavlara başvuruları, takibi, rehberliği ve sonuçlarının değerlendirilmesi yapılmaktadır.      

ÜNİVERSİTELERE TERCİH VE KAYIT AŞAMASI

Rehberliğimiz, sınav sonuçlarının elde edilmesinden sonra da devam etmektedir. Bu aşamada öğrencilerimizin tercihleri doğrultusunda başvuruları yapılmakta ve kayıt aşamasında da yol gösterilmektedir.

KURS ADI

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BİTİŞ TARİHİ

GÜNLER

DERS  SAATLERİ

TOPLAM HAFTA

TATİL ARASI

2024-TR-YÖS/1 Kursu 

10 Şubat 2024

CUMARTESİ

 16 Mayıs 2024  

PERŞEMBE

P.TESİ  

ÇARŞAMBA

 PERŞEMBE 

CUMA

C.TESİ

18.30 - 21.30

19.00 - 22.00

19.00 - 22.00

19.00 - 22.00

15.30 - 18:30

 

 

 

15 HAFTA

 

 

 

 

 -

Nettekurs TR-YÖS Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar