2019 KPSS GYGK Kampı

2019 KPSS GYGK Kampı

Başlama Tarihi:
Kullanım Süresi:
Kurs İçeriği:
rating starrating starrating starrating starrating star(75 oy / Ortalama 5/ 5)575

Ücretsiz Dene!

nettekurs.com online öğrenim programlarına kesin kayıt yaptırmadan önce ücretsiz üyelik formundaki ilgilendiğiniz bölümleri seçip doldurarak, programlarımızın e-kurs, e-ders, e-sınav, e-kitap vb. tüm dokümanlarını ücretsiz olarak inceleyebilir, canlı derslerimize konuk olarak katılabilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz tamamlandıktan sonra satın almak istemezseniz herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

KPSS ÜCRETSİZ DENE

Online KPSS Kampı

    Online KPSS Kampı


KPSS GYGK Kalan Süre
KPSS GYGK Başvuruları Ne Zaman Başlıyor ?30.06.2020
KPSS GYGK Başvuruları Ne Zaman Bitiyor ?13.07.2020
KPSS GYGK Sınav Tarihi Ne Zaman ?06.09.2020
KPSS GYGK Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?22.10.2020

Türkiye'nin İlk ve Tek KPSS Online Kampı ile KPSS 'nin Dev Kadrosu Evinize Geliyor ! 

  • Deneme sınavıları ÖSYM KPSS Sınav Soruları ile eş değer sorulardan oluşmaktadır. Sorular uzman kadromuz tarafından güncel olarak hazırlanmaktadır.

  • Deneme sınavı uygulaması sonrası yapılacak konu anlatımlı soru çözümü canlı dersleri ile yanlışlarınızı düzeltmeniz, eksiklerinizi gidermeniz sağlanacaktır.

  • Kamp sürecinde kendinizi sınava hazır hissetme imkanı bulurken, alanında profesyonellikte sınır tanımayan hocalarla interaktif çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

  • Akıllı telefon, tablet, ios, android, mac, windows tüm cihaz ve işletim sistemleri ile uyumlu sistemimizle internetin olduğu her yerden KPSS ' nin Duayenleri ile Buluşacaksınız!

Son Düzlükte nettekurs.com KPSS Online Kampı İle Öne Geçin!

nettekurs.com Online KPSS Kampı Dersleri, Online KPSS Kursu dersleri sonlandıktan sonra başlayacaktır. 31 Mayıs 2019 Cuma günü Matematik- Geometri canlı yayını ile başlayacak olan kampımızın etkileşimli canlı dersleri Cuma, Cumartesi ve Pazartesi akşamları yapılacaktır. 2019 Online KPSS Kampı canlı ders programını aşağıdaki takvim üzerinde inceleyebilirsiniz. 

2019 Online KPSS Kampı Canlı Ders Takvimi

 

İlgili Eğitimlerimiz

nettekurs.com Sınırları Kaldıran Dershane