Online STS Eczacılık Farmakoloji Dersleri, STS Eczacılık Farmakoloji Uzaktan Eğitim Dersleri

Türkiye’nin En İyi Online STS Eczacılık Farmakoloji Dersleri Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! Nettekurs Farmakoloji Uzaktan Eğitim Dersleri ile Tek Dönemde Diploma Denkliği Kazanma Şansını Kaçırmayın!

STS Eczacılık Farmakoloji Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

STS Eczacılık kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek STS Eczacılık ​Uzaktan Eğitim Dersleri ile ayağınıza geliyor. ÖSYM STS Eczacılık sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi STS Eczacılık Hocalarını Online Farmakoloji Dersleri programlarında sizlerle buluşturuyoruz. Nettekurs 10 yılı aşkın süredir Online Eğitim alanında bilgi ve tecrübesi ile STS Eczacılık adaylarını mutlak başarıya ulaştırma gayesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Bu noktada tüm STS Eczacılık eğitimlerimiz ÇEP’i kapsayacak şekilde planlamakta ve hekimlerimizin sınavlara hazırlıkta ihtiyaç duyabilecekleri tüm eğitimi eksiksiz olarak vermektedir. Online STS Eczacılık Farmakoloji içerikleri, video dersler ve kursumuza özel güncel STS Eczacılık Farmakoloji içeriklerine erişebilir, tüm video dersleri ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak Diploma Denkliği KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 1 Sınav Dönemi
Ders İçeriği: 20 Saat Canlı Ders, 20 Saat Video Ders, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, PDF Ders Notları
rating star rating star rating star rating star rating star ( 3 oy / Ortalama 5/ 5 )
online-sts-eczacilik-farmakoloji-dersleri
5 3

STS Eczacılık Ders Paketleri


STS Eczacılık Farmakoloji Canlı Ders

3462   + kdv

3115 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 74,00 TL


STS Eczacılık Farmakoloji Video Ders

2692   + kdv

2423 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 58,00 TL


Online STS Eczacılık Farmakoloji Dersleri Özel İndirim Fırsatı!

STS Eczacılık Farmakoloji Dersleri Online Eğitim sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak STS Eczacılık Sınavında Diploma Denkliği kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız sayesinde tek kurs ücreti ile Diploma Denkliği kazanana kadar hizmet alabilirsiniz. Tüm Online STS Eczacılık Farmakoloji Ders içerikleri kapsayan video ders paketine katılım sağlayan adaylar takip eden dönemler için yeniden ihtiyaç duymaları halinde ekstra ücret ödemeden hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Diplıma Denkliği Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online STS Eczacılık Farmakoloji Dersleri ÜCRETSİZ DENE!

Online STS Eczacılık Farmakoloji Dersi sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz sistem üyeliği yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. STS Eczacılık Farmakoloji video ders, PDF'leri ve diğer kaynakları içeren STS Eczacılık Farmakoloji Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

STS Eczacılık Ücretsiz Dene
2023-STS Eczacılık
2023-STS Eczacılık Başvuru Başlangıç Tarihi 31.08.2023
2023-STS Eczacılık Başvuru Bitiş Tarihi 07.09.2023
2023-STS Eczacılık Geç Başvuru Tarihi 15.09.2023
2023-STS Eczacılık Sınav Tarihi 15.10.2023
2023-STS Eczacılık Sınav Sonuç Tarihi 01.11.2023

STS Eczacılık Ders Sıkça Sorulan Sorular


STS Eczacılık Sınavı, her sene ÖSYM tarafından gerçekleştirilmekte olan bir yurtdışı diploma denkliği sınavıdır. STS Eczacılık Sınavı ‘nın açılımı Eczacılık Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı ‘dır. Bu sınava diploma denkliği almak isteyen eczacılar başvurmaktadır. Bu sınavın amacı yurtdışında eğitim almış eczacıların diploma denkliği alarak mesleklerini ülke sınırları içerisinde yapmalarına imkan tanımaktır. Sınava başvurmak isteyen adaylar için Kılavuz ile Aday Başvuru Formu başvuru tarihleri ÖSYM'nin https:www.osym.gov.tr internet adresinde yer alacaktır. Sınavda, adayların mesleki bilgilerini ölçmeye yönelik 100 soru yer alacaktır. Sınav konu dağılımları EUS ile benzerlik göstermektedir. Sınav konuları ve konuların sınav sorularındaki yaklaşık oranı Ek’te yer alan Tablo’ da sunulmuştur.

 

STS ECZACILIK DERSLER YÜZDE DAĞILIMI % SORU SAYISI
ECZACILIK TEMEL BİLİMLER    
Analitik Kimya 10 12
Anatomi 2 2
Fizyoloji 2 3
Patoloji 2 2
Biyokimya ve Klinik Biyokimya 7 8
Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji 4 5
Tıbbi Biyoloji 2 3
Halk Sağlığı 1 1
TOPLAM %30 -
     
ECZACILIK BİLİM TESTİ    
Eczacılık Mevzuatı/ Etik 2 3
Farmakoloji 8 10
Klinik Eczacılık 9 8
Farmasötik Kimya 15 18
Farmakognozi/ Farmasötik Botanik 15 18
Farmasötik Teknoloji 15 18
Farmasötik Toksikoloji 7 8
TOPLAM %70 -
     

STS Eczacılık Sınavı, yurt dışında eğitim alan adayların Ulusal ÇEP Programına yönelik bilgi birikimlerini ölçmeyi amaçlamaktadır. STS Eczacılık Sınavı'ndan 40 ve üzeri puan alan adaylar diploma denkliği kazanarak mesleklerini icra edebilmektedir. STS Eczacılık, bu amaç doğrultusunda gerçekleştirilen bir seviye tespit sınavıdır.

1. Eczacılık eğitiminde kazanılan temel bilgiler,

2. İlaçların mesleki kurallar doğrultusunda hazırlanması ve hastaya sunumu,

3. İlaçların tedavide etkili ve güvenli kullanımı (akılcı ilaç kullanımı),

4. Farmasötik bakım ilkelerine uygun olarak hasta tedavisi sonuçlarının optimize edilmesi,

5. Sağlık ve eczacılık bilgisinin toplum sağlığının iyileştirilmesi için kullanılması sınavın kapsamını oluşturmaktadır.

Yurtdışında eczacılık alanında eğitimlerini tamamlayarak diploma denklik işlemlerinin yapılması talebinde bulunan ve YÖK tarafından sınava girmelerine karar veren adaylar STS Eczacılık başvurusunda bulunabilirler. Bu konu ile ilgili Başvuru kılavuzunda da “Sınava, yurt dışında Eczacılık alanından eğitimlerini tamamlayarak diploma denklik işlemlerinin yapılması talebi ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına başvuran ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından sınava girmelerine karar verilen adaylar başvurabilir.” ifadeleri yer almaktadır.

nettekurs.com Programlarımıza kesin kayıt yaptırmadan önce sayfamızdaki "Ücretsiz Dene" butonuna tıklayıp nettekurs.com sistem üyeliği yaparak tüm yayınları ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra seçtiğiniz nettekurs.com programlarının aktif olarak devam eden ve geçmiş dönemlerde yapılan tüm yayınları ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanacak, sayfalarımızdaki "Giriş Yap" butonuna tıklayıp nettekurs.com dershane girişi yaptığınızda ücretsiz şeklide erişiminize açık olacaktır. Ücretsiz sistem üyeliği yaparken ve sunum yayınlarına erişim sağlarken teknik sorun yaşamanız halinde 7 gün 24 saat boyunca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermekte olduğumuz 0312 427 71 72 numaralı telefon hattından arayarak veya canlı destek bölümünden yazarak yardım alabilirsiniz.

Online STS Eczacılık video derslerimizi izlemek için internet erişimi olan herhangi bir cihaz yeterlidir. Ekstra yazılım veya donanıma ihtiyacınız yoktur. Derslerimize bilgisayar ve mobil cihazlardan da (akıllı telefon, tablet, laptop vb.) internet sitemizi ziyaret ederek hesabınız ile giriş yapıp katılabilirsiniz. Video derslerinin yanı sıra Online STS Eczacılık kursumuza özel olarak hocalarımız tarafından hazırlanmakta olan  Eczacılık Meslek Bilimleri, Temel Eczacılık Bilimleri ve Eczacılık Teknolojisi konu anlatımı ve sorularını içeren pdf ders materyalleri de dijital ortamda ücretsiz olarak kullanımınıza sunulacaktır. 

STS Eczacılık temel bilimler kısmı diğer sınavlar online temel bilimler kısmı ile benzerlik göstereceğinden bu videoları siz katılımcılarımızın hizmetine sunduk. Derslerimizi ücretsiz olarak deneyebilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz.

Nettekurs STS Eczacılık Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar