2023 Sonbahar Online ALES/2 Kursu, ALES Uzaktan Eğitim Dersleri

Türkiye’nin En İyi Online ALES Kursu Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! Nettekurs ALES Uzaktan Eğitim Dersleri ile Tek Dönemde ALES Sınavlarında Başarı Yakalama Şansını Kaçırmayın!

2023 Sonbahar ALES/2 Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

ALES kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek ALES Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. ÖSYM ALES sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi ALES Hocalarını Online ALES Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. ALES Online Kurs içerikleri olarak Türkçe, Sözel Mantık, Sayısal Mantık ve Matematik soru çözümleri, canlı dersler, video dersler ve kursumuza özel güncel ALES ders notları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak ALES KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim
Kurs İçeriği: 150 Saat Canlı Ders, 1100 Saat Video Ders, 2 Cilt Kitap, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, PDF Ders Notları ve Tamamı Çözümlü 50 Adet Deneme Sınavı
rating star rating star rating star rating star rating star ( 107 oy / Ortalama 5/ 5 )
2023-online-ales-2-kursu
5 107

ALES Kurs Paketleri


2023 Sonbahar Tüm ALES/2 Canlı Ders

7634   + kdv

4198 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 99,00 TL
ALES Sayısal ve Sözel Tüm Kaynaklara Azami 2 Yıl Erişim ve Canlı Ders Avantajı!2023 Sonbahar Tüm ALES/2 Video Ders

4128   + kdv

2683 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 63,00 TL
Sonbahar ALES/2 Sınavına Kadar Tüm Kaynaklara Sınırsız Erişim!
2023 Sonbahar ALES/2 + YÖKDİL/2 Canlı Ders

11164   + kdv

6140 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 144,00 TL
Hem ALES Hem De YÖKDİL`e Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YÖKDİL`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay!


2023 Sonbahar ALES/2 + YDS/2 Canlı Ders

11869   + kdv

6428 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 151,00 TL
Hem ALES 'e Hem de YDS'ye Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES'te ve YDS`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay!


2023 Sonbahar ALES/2 Sayısal Canlı Ders

5142   + kdv

2828 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 66,00 TL
ALES Sayısal Soru Çözümleri ve Konu Anlatımları ile ALES 'e Hazırlanın!
2023 Sonbahar ALES/2 Sözel Canlı Ders

2672   + kdv

2271 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 53,00 TL
Sözel Mantık Tüyoları ve Tüm ALES Sözel Konularında Kişiye Özel Anlatımlar!2023 Sonbahar ALES/2 + YÖKDİL/2 Video Ders

7749   + kdv

4261 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 100,00 TL
Hem ALES Hem De YÖKDİL`e Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YÖKDİL`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay!


2023 Sonbahar ALES/2 + YDS/2 Video Ders

7869   + kdv

4327 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 102,00 TL
Hem ALES 'e Hem De YDS`ye Hazırlanan Adaylar İçin Özel Hazırlanmış Akademi Paketiyle ALES`te ve YDS`de İstediğiniz Puanı Almak Artık Çok Kolay!


2023 Sonbahar ALES/2 Sayısal Video Ders

3734   + kdv

2053 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 48,00 TL
ALES Sayısal Soru Çözümleri ve Konu Anlatımları ile ALES 'e Hazırlanın!
2023 Sonbahar ALES/2 Sözel Video Ders

2195   + kdv

1756 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 41,00 TL
Sözel Mantık Tüyoları ve Tüm Konularda Konu anlatımları ve Soru Çözümleri2023 Sonbahar ALES/2 Hazır ALES

4779   + kdv

2389 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 56,00 TL
2023 Sonbahar ALES/2 Sınavına Hazır ALES Videolarıyla Hazırlanın!
2023 Sonbahar Online ALES/2 Kursu Özel İndirim Fırsatı!

ALES Uzaktan Eğitim Kursu sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak ALES kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Tüm ALES Online Ders içerikleri kapsayan Canlı Ders paketine katılım sağlayan adaylar takip eden dönemler için yeniden ihtiyaç duymaları halinde ekstra ücret ödemeden hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online ALES Kursu ÜCRETSİZ DENE!

Online ALES Kursu sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz üyelik yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan ücretsiz deneme uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı dersler, video dersler ile ALES online eğitim pdf kaynaklarını ve kitaplarını da içeren ALES Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

ALES Ücretsiz Dene

ALES Kurs Sıkça Sorulan Sorular


ALES Online Kursumuza kesin kayıt yaptırmadan önce "Ücretsiz Dene" butonuna tıklayıp nettekurs.com sistem üyeliği yaparak tüm ALES derslerini ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra seçtiğiniz ALES Kursunun aktif olarak devam eden tüm dersleri ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanacak giriş yap butonuna tıklayıp nettekurs.com dershane girişi yaptığınızda kurslarım bölümünden erişiminize açık olacaktır. Ücretsiz üyelik yaparak aynı zamanda canlı derslerimizi de konuk olarak katılabilirsiniz. Ücretsiz sistem üyeliği yaparken ve sunum derslerini izlerken teknik sorun yaşarsanız 7 gün 24 saat boyunca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermekte olduğumuz 0312 427 71 72 telefon hattından arayarak veya canlı destek bölümünden yazarak yardım alabilirsiniz. 

ALES online kursumuza kayıt yaptırdıktan sonra online dershanemize giriş yaparak canlı derslerimize katılabileceksiniz. Canlı derslerimizin açıldığı ekranın yan tarafında bulunan sohbet ekranını kullanarak eğitmenlerimize dilediğinizi sorabilir, soru çözümlerinin tekrarını isteyebilir ve ALES hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Canlı derslerin video kayıtları ve PDF notlar, canlı dersten sonraki 24 saat içerisinde sisteme yüklenir ve internete bağlı tüm cihazlardan 7/24 ulaşılabilir. Nettekurs'a özel hazırlanarak yeniden gözden geçirilmiş basılı kaynaklarımız ise Online ALES Kursu ‘nun başladığı hafta içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Kazanma Garantili ALES Kursumuzda bir önceki seviyenizden veya puanınızdan en az 15-20 puan seviyesinde puan artışını garanti ediyoruz. Kazanma Garantili ALES Kursumuza bir kez kayıt yaptırıp derslerimize katılmanıza ve düzenli olarak çalışmanıza rağmen sınav kazanamazsanız, yanınızda olmaya devam ediyoruz. Tecrübemize güvenerek, siz değerli öğrencilerimizin başarısını önemsiyor ve sınavı kazanana kadar tüm video ve PDF kaynaklarımıza sınırsız erişim hakkı tanıyoruz. Sınavı kazanana kadar çalışmaya devam edebilmeniz için tüm kaynaklarımızı 2 yıl boyunca sisteminizde açık tutuyoruz! Geçtiğimiz dönemlerde aynı sözü verdiğimiz kursiyerlerimizin neredeyse tamamı KAZANDILAR ! Biz tecrübe ve başarımıza güveniyor ve siz değerli üyelerimizi Online Kursumuza katılmaya, birlikte kazanmaya davet ediyoruz.

ALES Matematik Konu Dağılımı

Temel Kavramlar, Asal Çarpanlar, Ebob-Ekok, Rasyonel Sayılar, Çözümleme, Bölme ve Bölünebilme, Sıralama, Basit Eşitsizlikler, Mutlak Değer,Üslü Sayılar, Sayılar, Özdeşlikler, Çarpanlara Ayırma, Sayı Problemleri, Karışım Problemleri, Kesir Problemleri, Havuz Problemleri, Yaş Problemleri, Denklem Kurma, Oran/Orantı, Yüzde, Kar/Zarar ve Faiz Problemleri, İşçi Hareket Problemleri, Kümeler, İşlem, Olasılık, Kombinasyon.

ALES Geometri Konu Dağılımı

Üçgende Açılar, Doğruda Açılar, Üçgende Açıortay, Kenarortay ve Benzerlik, Üçgende Uzunluk ve Alan, Dörtgenler, Çember ve Daire, Katı Cisimler ve Analitik Geometri

ALES Sayısal Mantık Konu Dağılımı

Grafik Yorumlama ve Tablo Okuma, Şekil Yetenek ve Sayı Dizileri, Mantıksal Muhakeme Problemleri

ALES Türkçe Konu Dağılımı

Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam. Anlatım Biçimleri, Paragraf, Anlatım Bozuklukları

ALES Sözel Mantık Konu Dağılımı

Şifreleme, Şifre Çözümleme, Sözel Akıl Yürütme ve Sözel Zekaya Dayalı Problem Çözme

ALES gibi hazırlık programlarımızın en önemli özelliği canlı dersler yapıldıktan sonraki 24 saat içerisinde yapılan canlı dersin, sisteme video ders olarak da kaydolmasıdır. Böylelikle canlı ders saatlerinde derse giremez veya girmiş olduğunuz canlı dersi sınırsız bir şekilde tekrar etmek isterseniz video ders olarak aynı derse üyeliğinizden erişebilirsiniz. Hiçbir dersi kaçırmadan, kaliteli ALES eğitiminizi tamamladıktan sonra ALES'te başarıya ulaşacaksınız!

KURS ADI

BAŞLANGIÇ TARİHİ

 BİTİŞ TARİHİ

GÜNLER

DERS  SAATLERİ

TOPLAM HAFTA

TATİL ARASI

2023 ALES/2 Kursu 

 

2 Mayıs 2023 

SALI

 

2 Temmuz 2023   

SALI

 

 

SALI   

PERŞEMBE 

PAZAR

 

 

18.30 - 22.00

18.30 - 22.00

12.00 - 14.00

 

 

                            

 

10 HAFTA

 

 

 

 

 -

KURS ADI

BAŞLANGIÇ TARİHİ

 BİTİŞ TARİHİ

GÜNLER

DERS  SAATLERİ

TOPLAM HAFTA

TATİL ARASI

2023 ALES/2 Kampı 

 

18 Temmuz 2023 

SALI

 

13 Ağustos 2023   

PAZAR

 

 

SALI   

CUMA

PAZAR

 

 

18.30 - 22.00

18.30 - 22.00

13.30 - 16.30

 

 

                            

 

5 HAFTA

 

 

 

 

 -

Nettekurs ALES Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar