2024 Şubat Online TIPDİL Kursu, TIPDİL Uzaktan Eğitim Dersleri

Türkiye’nin En İyi Online TIPDİL Kursu Şimdi Parmaklarınızın Ucunda! nettekurs TIPDİL Uzaktan Eğitim Dersleri ile Tek Dönemde TIPDİL Kazanma Şansını Kaçırmayın!

2024 Şubat TIPDİL Uzaktan Eğitim Programları Hakkında

TIPDİL kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek TIPDİL Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. TÖMER TIPDİL sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi TIPDİL Hocalarını Online TIPDİL Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. TIPDİL Online Kurs içerikleri olarak konu anlatımı ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, TIPDİL kursumuza özel güncel TIPDİL kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak TIPDİL KAZANABİLİRSİNİZ!

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim
Kurs İçeriği: 100 Saat Canlı Ders, 800 Saat Video Ders, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, PDF Ders Notları
rating star rating star ( 64 Oy / Ortalama 5/2 )

https://www.nettekurs.com/online-tipdil-kursu

2 yıllık erişim
2024 Şubat Online TIPDİL Kursu

TIPDİL kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek TIPDİL Uzaktan Eğitim Kursu ile ayağınıza geliyor. TÖMER TIPDİL sınavlarında uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmakta olan En İyi TIPDİL Hocalarını Online TIPDİL Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. TIPDİL Online Kurs içerikleri olarak konu anlatımı ve soru çözümleri, canlı dersler, video dersler, TIPDİL kursumuza özel güncel TIPDİL kitapları ile diğer tüm kaynakları ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! 7/24 canlı destek hattı ve uzman rehberlik servisiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda olan Nettekurs ile tek dönemde yüksek puan alarak TIPDİL KAZANABİLİRSİNİZ!

nettekurs.com Online Dershane
2024 Şubat Online TIPDİL Kursu

TIPDİL Kurs Paketleri


Online TIPDİL Kursu

Online TIPDİL Kursu
Kursu İncele

2024 Şubat Online TIPDİL Kursu Özel İndirim Fırsatı!

TIPDİL Kursu Online Eğitim sayfamızda görmüş olduğunuz paket ücretleri sınırlı sayıda kontenjana özel indirimli ücretlerdir. Özel indirimlerden yararlanarak TIPDİL kazanabilmek için elinizi çabuk tutunuz! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız sayesinde tek kurs ücreti ile TIPDİL kazanana kadar hizmet alabilirsiniz. Tüm TIPDİL Online Ders içerikleri kapsayan Canlı Ders paketine katılım sağlayan adaylar takip eden dönemler için yeniden ihtiyaç duymaları halinde ekstra ücret ödemeden hizmet almaya devam edebilirler. Nettekurs ‘tan Sınav Kazanmadan Ayrılamayacaksınız!


Online TIPDİL Kursu ÜCRETSİZ DENE!

Online TIPDİL Kursu sınav hazırlık programlarımızın tüm içeriklerini nettekurs ücretsiz sistem üyeliği yaparak ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Türkiye’de bir ilk olan uygulamamız ile kısıtlanmış bir içeriğe değil kesin kayıt yaptırmış kullanıcılar ile aynı şekilde tüm kaynaklara erişim sağlayabileceksiniz. Canlı ders, video ders TIPDİL online eğitim pdf kaynak ve kitaplarını da içeren TIPDİL Uzaktan Eğitim programlarımızı ücretsiz denedikten sonra kayıt olmak istemediğiniz durumda kesinlikle ücret ödemezsiniz.

TIPDİL Ücretsiz Dene

TIPDİL Kurs Sıkça Sorulan Sorular


TIPDİL Sınavı 2014 Ağustos ayından beri Ankara Üniversitesi ve TÖMER işbirliği ile yapılan, İngilizce, Almanca veya Fransızca bilginize ilişkin olan bir seviye tespit sınavıdır. Bu sınava Tıp, Diş Hekimliği, Veterinerlik, Sağlık Bilimi ile ilgili fakültelerde öğrenci, mezun ya da uzmanlık eğitimine devam eden kişiler ile çalışmakta olan doktor, eczacı, kimyager, diş doktoru ve veterinerler girebilirler. TIPDİL Sınavı sonuçları sadece TUS ve DUS sınavları için aranan yabancı dil yeterliliği için kullanılır.

Sınav Süresi:            150’       
Soru Sayısı:               80
Baraj Puanı:               50 (40 doğru) 
Yanlış cevapların doğru cevaplara sonuç anlamında bir etkisi yoktur. 

Sınav soru dağılımı:
 

Grammar/Phrasal V./ Vocabulary/Preps:

15

Cloze Test:  

 5

Incomplete Sentences:                                             

10

English – Turkish Translation:

10

Turkish – English Translation:                        

10

Paragraph Questions:                                            

20

Paragraph Completion:

05

Irrelevant Sentence:                                              

05

TOTAL:                                

80

nettekurs.com'a kesin kayıt yaptırmadan önce sayfamızdaki "Ücretsiz Dene" butonuna tıklayıp nettekurs.com sistem üyeliği yaparak üyelik bilgileriniz teyit edildiği taktirde tüm dersleri ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan ve üyelik bilgileriniz teyit edildikten sonra seçtiğiniz nettekurs.com'un aktif olarak devam eden ve geçmiş dönemlerde yapılan tüm dersleri ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanacak, yine sayfamızdaki "Giriş Yap" butonuna tıklayıp nettekurs.com dershane girişi yaptığınızda kurslarım bölümünden erişiminize açık olacaktır. Üyelik bilgilerinizi teyit ettirmek için, ücretsiz sistem üyeliği yaparken ve sunum derslerini izlerken teknik sorun yaşarsanız 7 gün 24 saat boyunca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermekte olduğumuz 0312 427 71 72 numaralı telefon hattından arayarak veya canlı destek bölümünden yazarak yardım alabilirsiniz.

Sınavın temel amacı TUS veya DUS sınav puanları ile birlikte aranan dil yeterliliğinin belgelenebilmesidir. TIPDİL sınavı, sadece bu amaca yönelik düzenlenmekte ve adaylar İngilizce, Fransızca veya Almanca düzenlenen üç sınavdan istediğine girebilmektedir. Sadece TUS ve DUS sınav puanları ile birlikte değerlendirilmesi nedeniyle TIPDİL sınavına TUS ve DUS ‘a katılacak adaylar girebilmektedir.

TIPDİL sınavı yılda iki kez Ankara Üniversitesi (ASYM) tarafından düzenlenen bir sınavdır. Sınav süresi 150 dakikadır ve sınavın geçerlilik süresi 5 yıldır. Adayların dil yeterlilik belgesi alabilmeleri için en az 50 puan almaları gerekmektedir.

Nettekurs TIPDİL Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar