2024-YDS/1 Online Kursu

Online yds Kursu İle yds Kazanmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey ! 2024-YDS/1 Online Kursu

2024-YDS/1 Online Kursu

nettekurs.com Uzaktan Eğitim Dershanesi ile Türkiye’nin İlk ve Tek Sınav Kazanma Garantili Online YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu, En İyi Hocalar, Canlı YÖKDİL Dersleri, Video Dersler, Konu Anlatımları, Çıkmış Sınav Soruları ve Çözümleri, Ücretsiz YÖKDİL Ders Notları, Test ve Deneme Sınavları, Kısacası YÖKDİL Sınavı'nı Kazanmak İçin İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey, En Uygun YÖKDİL Ders Ücretleri, En Hesaplı YÖKDİL Kurs Fiyatları ve En Kaliteli Online Dershane Hizmeti ile Parmaklarınızın Ucunda ! YÖKDİL Kursu İçin Öneri veya Tavsiye Arayarak, YÖKDİL İngilizce Sınavı Ne Zaman Diye Sorup Her Dönem Sınav Başvurusu Yaparak Para ve Zaman Kaybetmeyin ! YÖKDİL Sınavı'nda Kazandıran YÖKDİL Sınav Sonuçları, Yüksek YÖKDİL Puanları ve Başarı nettekurs.com ile Bir Tık Yakınınızda !

Başlama Tarihi: Kayıt Olduğunuz Tarih
Kullanım Süresi: Azami 2 Yıl Sınırsız Erişim
Kurs İçeriği: 100 Saat Canlı Ders, 750 Saat Video Ders, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, Deneme Sınavları, PDF Ders Notları
rating star rating star rating star rating star rating star ( 81 oy / Ortalama 5/ 5 )
2024-yds-1-online-kursu
5 81

YDS Kurs Paketleri


Temel İngilizce + 2024-YDS/1 Canlı Ders

11514   + kdv

5557 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 131,00 TL
Tüm Eksiklerinizi Gidererek Ön Hazırlık Yapmanızı Sağlayacak Temel İngilizce Dersleri ve Gramer, Temel Kelime Bilgisi Eğitimi, Okuma ve Kelime Çalışmaları, Güncel Metin Analizleri, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, Özgün Soru Çözüm Teknikleri ve Tüyoları İçeren Birebir Etkileşimli YDS Canlı Dersleri ile Tek Dönemde YDS Kazanma Garantisi!


Temel İngilizce + 2024-YDS/1 Video Ders

7720   + kdv

3374 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 79,00 TL
Sınava Kadar Tüm Eksiklerinizi Giderecek Temel İngilizce Dersleri & YDS Video Ders Avantajı ile Hem Altyapınızı Oluşturun Hem de YDS'de Hedeflediğiniz Puanlara Tek Dönemde Ulaşın!


2024-YDS/1 Canlı Ders

8914   + kdv

3811 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 89,00 TL
Gramer, Temel Kelime Bilgisi Eğitimi, Okuma ve Kelime Çalışmaları, Güncel Metin Analizleri, Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, Özgün Soru Çözüm Teknikleri ve Tüyoları İçeren Birebir Etkileşimli YDS Canlı Dersleri ile Tek Dönemde YDS Kazanma Garantisi!
2024-YDS/1 Video Ders

6120   + kdv

2837 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 66,00 TL
Sınava Kadar Sınırsız Video Tekrar ile İngilizce 'deki Tüm Eksiklerinizi Kapatın ve YDS'ye Eksiksiz Hazırlanın!
2024 Hazır YDS/1

4677   + kdv

2187 +kdv


Kazanacağınız e-PARA = 51,00 TL
600 Saatlik Hazır YDS Video Derslerinde Çıkmış ve Çıkması Muhtemel Soru Çözümleri, Temel Kelime Bilgisi Eğitimi, Okuma Çalışmaları, Çeviri, Özgün Soru Çözüm Teknikleri, Tüyolar ve Sınırsız Video Tekrar Avantajı İle Eksiksiz Olarak Hazırlan!


Kısıtlı Sayıda Kontenjana Özel Erken Kayıt İndirimi Fırsatını Kaçırmayın !

Yukarıdaki ücretler kısıtlı kontenjana özel olarak ayrılmış  erken kayıt indirimli ücretlerdir. Erken kayıt tarihleri içinde ve kısıtlı kontenjan dahilinde kesin kayıt işlemini tamamlayan adaylar erken kayıt indirimden yararlanabilirler. 

Tek Kurs Ücreti ile Kazanana Kadar YDS Çalışın !

Kazanma garantili Online YDS Kursumuzun Canlı Ders paketine üye olan adaylar derslere düzenli olarak katılım sağladıklarında tek dönemde YDS kazanırlar. Eğer beklenmedik bir durum ile karşılaşılır ve hedeflediğiniz başarıyı yakalayamazsanız sonraki dönemlerde kurslarımıza herhangi bir ücret ödemeden devam edebilirsiniz.


Ücretsiz Dene!

nettekurs.com online öğrenim programlarına kesin kayıt yaptırmadan önce ücretsiz üyelik formundaki ilgilendiğiniz bölümleri seçip doldurarak, programlarımızın e-kurs, e-ders, e-sınav, e-kitap vb. tüm dokümanlarını ücretsiz olarak inceleyebilir, canlı derslerimize konuk olarak katılabilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz tamamlandıktan sonra satın almak istemezseniz herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

YDS Ücretsiz Dene

YDS Kurs Sıkça Sorulan Sorular


2024-YDS/1 Online Kursumuza kesin kayıt yaptırmadan önce "Ücretsiz Dene" butonuna tıklayıp nettekurs.com sistem üyeliği yaparak tüm 2024-YDS/1 derslerini ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra seçtiğiniz 2024-YDS/1 Kursunun aktif olarak devam eden tüm dersleri ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanacak giriş yap butonuna tıklayıp nettekurs.com dershane girişi yaptığınızda kurslarım bölümünden erişiminize açık olacaktır. Ücretsiz üyelik yaparak aynı zamanda canlı derslerimizi de konuk olarak katılabilirsiniz. Ücretsiz sistem üyeliği yaparken ve sunum derslerini izlerken teknik sorun yaşarsanız 7 gün 24 saat boyunca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermekte olduğumuz 0312 427 71 72 telefon hattından arayarak veya canlı destek bölümünden yazarak yardım alabilirsiniz. 

Çünkü nettekurs.com Online YDS Kursu ile En İyi YDS Uzaktan Eğitim Kaynaklarını Ayağınıza Getiriyoruz! Son Müfredata Uygun YDS Online Eğitim Programları Şimdi Bir Tık Yakınınızda! Türkiye’nin Başarı Oranı En Yüksek Online YDS Kursu; Zengin İçerikli Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri, Güncel Teknik, Taktik ve Tüyo Dersleriyle Sizi Bekliyor!

2024 İlkbahar Online YDS/1 Kursumuzda bir önceki seviyenizden veya puanınızdan en az 15-20 puan seviyesinde puan artışını garanti ediyoruz. Online YDS Kursumuza bir kez kayıt yaptırıp derslerimize katılmanıza ve düzenli olarak çalışmanıza rağmen sınav kazanamazsanız, yanınızda olmaya devam ediyoruz. Tecrübemize güvenerek, siz değerli öğrencilerimizin başarısını önemsiyor ve sınavı kazanana kadar tüm video ve PDF kaynaklarımıza sınırsız erişim hakkı tanıyoruz. Sınavı kazanana kadar çalışmaya devam edebilmeniz için tüm kaynaklarımızı 2 yıl boyunca sisteminizde açık tutuyoruz! 2023 Sonbahar YDS 'sinde aynı sözü verdiğimiz kursiyerlerimizin neredeyse tamamı KAZANDILAR ! Biz tecrübe ve başarımıza güveniyor siz değerli üyelerimizi Online Kursumuza katılmaya, birlikte kazanmaya davet ediyoruz.

Vocabulary

5 sorudan oluşan Vocabulary bölümünde

 • Adjective
 • Adverb
 • Verb
 • Noun
 • Phrasal Verb soruları bulunmaktadır.

Grammar

9 sorudan oluşan Grammar bölümünde

 • Grammar
 • Prepositions
 • Linking words soruları bulunmaktadır.

Cloze Test 1

5 sorudan oluşan Cloze Test 1 bölümünde

 • Linking words
 • Prepositions
 • Vocabulary
 • Grammar soruları bulunmaktadır.

Cloze Test 2

5 sorudan oluşan Cloze Test 2 bölümünde

 • Linking words
 • Prepositions
 • Vocabulary
 • Grammar soruları bulunmaktadır

Sentence Completion

10 sorundan oluşan bu bölümde paragrafın eksik olan cümlesi anlam bütünlüğünü bozmayacak cümle ile tamamlanması gerekir.

Translation

5 sorundan oluşan bu bölümde 3 soru Türkçeden İngilizceye, 3 soru da İngilizceden Türkçeye çeviri olmak üzere toplam 6 soru bulunmaktadır.

Reading Passages

20 sorudan oluşan reading bölümünde her okuma parçası için 5 soru olmak üzere toplamda 4 okuma parçası bulunur. Paragraf metnini okuyarak paragrafla ilgili sorulara doğru yanıt verilmesi istenir.

Dialogue Completion

5 Sorudan oluşan bu bölümde diyaloğun eksik kalan cümlesinin tamamlanması istenir. Diyaloğun akışını bozmadan uygun olan cümle seçilerek diyalog tamamlanır.

Restatement

4 sorudan oluşan bu bölümde cümlelere anlamca en yakın cümlelerin bulunması istenir.

Paragraph Completion

4 sorudan oluşan bu bölümde paragrafın eksik olan bölümünün akışı bozmayacak şekilde tamamlanması istenir.

Irrelevant

5 sorudan oluşan bu bölümde metnin anlam bütünlüğünü bozan cümlenin tespit edilmesi istenir.

E-YDS ve YDS sınavları eşdeğerdir. Yani sınavdaki soru sayıları, konu içerikleri, sınav süresi ve sınavların zorluk derecesi aynıdır. İki sınav arasındaki en temel fark E-YDS’nin elektronik ortamda uygulanıyor olmasıdır elbette. Fakat E-YDS, yabancı dil puanına ihtiyacı olan adayları YDS’yi bekleme zorunluluğundan da kurtarmaktadır. YDS’ye olan yoğun talebin karşılanabilmesi için E-YDS her ay farklı diller için de düzenlenmekte ve tüm başvuru/sınav işlemlerinin online ortama taşınması sayesinde sınav sürecini pratik hale getirmektedir.

Hazırlanıyor..

Hazırlanıyor..

Nettekurs YDS Eğitmenlerimiz

Türkiye'nin en iyi hocaları artık bir tık yakınınızda !


0

Toplam Üye

0

Video Ders

0

Canlı Ders

0

Çevrimiçi Üye

Nettekurs Yorumlar